FORUM KIBICÓW DOLNEGO ŚLĄSKA---ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ ABY CZYTAĆ FORUM!!
Piławianka 0-1 Biały Orzeł Mieroszów pierwsza przegrana na własnym terenie od 252 ;/
Kryształ Stronie Śląskie 0-8 AKS Strzegom 31 maja, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-4 Sparta Ziębice 31 maja, 17:00
Polonia/Sparta II Świdnica 2-3 Bielawianka Bielawa 31 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 4-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 31 maja, 14:30
Grom Witków 0-0 Górnik Boguszów-Gorce 31 maja, 11:00
Nysa Kłodzko 5-0 Stal Świdnica 31 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna - Biały Orzeł Mieroszów 31 maja, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-0 Zieloni Łagiewniki
Kolejka 24 - 17 maja
Biały Orzeł Mieroszów 7-0 Kryształ Stronie Śląskie 17 maja, 17:00
Stal Świdnica 4-2 Zieloni Łagiewniki 17 maja, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 17 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-1 Piławianka Piława Górna 17 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa - Nysa Kłodzko 20 maja, 17:00
Sparta Ziębice 2-4 Grom Witków 17 maja, 17:00
AKS Strzegom 5-0 Piast Nowa Ruda 17 maja, 14:30
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-1 Polonia/Sparta II Świdnica 17 maja, 17:00
Kryształ Stronie Śląsk 2-1 Polonia/Sparta II Świdnica 10 maja, 11:00
Piast Nowa Ruda 4-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 10 maja, 14:30
Grom Witków 0-4 AKS Strzegom 10 maja, 11:00
Nysa Kłodzko 4 -1 Sparta Ziębice 10 maja, 17:00
Piławianka Piława Gór 4-1 Bielawianka Bielawa 10 maja, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka 0-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 10 maja, 17:00
Zieloni Łagiewniki 6-2 Górnik Boguszów-Gorce 10 maja, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 4-1 Stal Świdnica
Stal Świdnica 4-2 Kryształ Stronie Śląskie
Górnik Boguszów-Gorce - Biały Orzeł Mieroszów
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-1 Zieloni Łagiewniki
Bielawianka Bielawa 1-3 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Sparta Ziębice 1-4 Piławianka Piława Górna
AKS Strzegom 0-2 Nysa Kłodzko
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-1 Grom Witków
Polonia/Sparta II Świdnica 6-1 Piast Nowa Ruda
Kryształ Stronie Śląskie 0-4 Piast Nowa Ruda
Grom Witków 1-2 Polonia/Sparta II Świdnica
Nysa Kłodzko 2-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Piławianka Piława Górna 5-2 AKS Strzegom
Zjednoczeni Ścinawka 0-1 Sparta Ziębice
Zieloni Łagiewniki 4-1 Bielawianka Bielawa
Biały Orzeł Mieroszów 1-1 Włókniarz Kudowa Zdrój
Stal Świdnica 4-4 Górnik Boguszów-Gorce
Włókniarz Kudowa Zd. 1-0 Stal Świdnica
Bielawianka Bielawa 1-2 Biały Orzeł Mieroszów
Sparta Ziębice 2-2 Zieloni Łagiewniki
AKS Strzegom 1-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Polonia Bystrzyca 2-2 Piławianka Piława Górna
Polonia/Sparta II 3-1 Nysa Kłodzko
Piast Nowa Ruda 1-1 Grom Witków
Kryształ Stronie Śląskie 1-2 Grom Witków
Nysa Kłodzko 0-1 Piast Nowa Ruda
Piławianka Piława Górna 1-0 Polonia/Sparta II Świdnica
Zjednoczeni Ścinawka Śred 0-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zieloni Łagiewniki 0-6 AKS Strzegom
Biały Orzeł Mieroszów 1-2 Sparta Ziębice
Stal Świdnica 1-5 Bielawianka Bielawa
Górnik Boguszów-Gorce 3-0 Włókniarz Kudowa Zdrój
Wyniki druzyn dolnosląskich w V lidze